Jurson Luzak i live z jego udziałem na Aferki
  • 17 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

Jurson Luzak to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia w polskim Internecie. Jego popularność rośnie w bardzo dynamicznym tempie, a młody twórca zdobywa coraz więcej widzów. Wiele pozytywnych emocji wzbudził niedawny udział Jursona w transmisji na żywo, która odbyła się na kanale Aferki. 

Jurson Luzak – kim jest ta barwna postać?

Popularność Jursona Luzaka zaczęła się tak naprawdę kilkanaście miesięcy temu, kiedy to nastolatek zaczął wrzucać filmiki na TikToka, w których wyjaśniał, w jaki sposób podrywać dziewczyny. Rady Jursona traktowano początkowo z przymrużeniem oka, jednak niepowtarzalny humor tego chłopaka sprawił, że zaskarbił on sobie sympatię wielu odbiorców.

Choć rady miłosne były przez niego wypowiadane w dość komiczny sposób, to olbrzymia część internautów polubiła sympatycznego chłopaka. Z biegiem czasu patenty na podryw rekomendowane przez Jursona stały się prawdziwym viralem.

Czytaj więcej: Kim jest Klocuch? Podsumowanie informacji Wykop

Dzięki temu nastolatek nawiązał współpracę z wieloma piosenkarzami. Miał już okazję kooperować chociażby ze Smolastym czy Bedoesem. Dużą popularność Jursonowi przyniósł także filmik na YouTube, w którym wraz z Dejvidem Tibijskim Zadymiarzem wybierał idealną kandydatkę na randkę. 

Live na kanale Aferki z udziałem Jursona – co warto o nim wiedzieć?

Jurson został zaproszony przez kanał Aferki do wywiadu, w którym opowiedział o sobie i swojej twórczości. W wywiadzie nie zabrakło dużej dawki humoru. Popularny Jurson Luzak otwarcie powiedział, których celebrytów nie darzy sympatią, co sprawiło, że jego wypowiedzi w mgnieniu oka stały się elementem dużej liczby shotów.

Warto wiedzieć: Ile zarabiają freak fighterzy?

Występ Jursona w transmisji na żywo na kanale Aferki był jednak tylko częścią programu. Oprócz tego omówiono także ostatnie wiadomości na temat Konopsky’ego czy powrotu High League. Materiał ten w niewiele ponad dobę zebrał blisko 250 tysięcy wyświetleń. Jeżeli interesują Cię ciekawostki na temat Jursona Luzaka i chcesz lepiej poznać tę nietuzinkową postać, to obejrzenie tej transmisji jest absolutnie obligatoryjne. 

Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube / Aferki
Źródło: X, własne

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *