Tomasz C. - nie chce opuścić swojego apartamentu
  • 12 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

Internetowy celebryta, który chwali się na swoich mediach społecznościowym swoim bogactwem, od miesięcy nie płaci ze swoje mieszkanie, które wynajmuje razem ze swoją partnerką. Co więcej, żąda on od właściciela okupu za to aby się wyprowadził.

Tomasz C. jest znanym patostreamerem i youtuberem, który sławę zdobył dzięki prezentowaniu swojego bogactwa i luksusowego stylu życia. Nie ukrywa on również swojej przeszłości kryminalnej i z chęcią opowiada o niej w internecie. Przed dwoma laty wynajął ekskluzywny apartament przy ul. Grzybowskiej w Warszawie, znajdujący się w jednym z najdroższych budynków w stolicy. Z czasem jednak przestał on regulować należny czynsz i jego zaległości ciągną się od ponad 6 miesięcy.

Youtuber stawia warunki właścicielowi

Po upływie trzech miesięcy niepłacenia czynszu, właściciel mieszkania zdecydował się wypowiedzieć umowę najmu Tomaszowi C. Jednak youtuber nie ma zamiaru opuszczać swojego miejsca zamieszkania. Nadal zamieszkuje apartament razem z swoją partnerką i kilkumiesięcznym dzieckiem. W trakcie rozmowy z pełnomocnikiem właściciela, Tomasz C. żąda równowartości sześciomiesięcznego czynszu jako rekompensaty za opuszczenie mieszkania.

Czytaj więcej: Ile kosztuje bitcoin? – Czynniki wpływające na cenę

Jeżeli będziemy chcieli, możemy tu zamieszkać przez jeszcze rok. Oczywiście, zgodnie z prawem. Możemy się porozumieć bezpośrednio, bez osób trzecich albo w ogóle nie dojść do porozumienia i sprawa zostanie rozstrzygnięta przez sąd, co może potrwać wiele miesięcy. Moje warunki są takie, że otrzymam wpłatę na pół roku z góry i wyprowadzę się stąd. Dziękuję bardzo i proszę o przemyślenie tego – mówi youtuber Tomasz C.

Chcę pieniędzy i wtedy się wyprowadzę

Tomasz C. drwi z właściciela, twierdząc, że jeśli nie zapłaci mu za wyprowadzkę, to nie odzyska mieszkania przez długi czas, ponieważ sprawa trafi do sądu, a procedury eksmisyjne są mocno czasochłonne. Nie ma mowy o uregulowaniu długu, który wynika z braku opłacania czynszu.

Zobacz również: Krzysztof Stanowski sprzedał swoje udziały Kanału Sportowego

Dostałem informację, że ktoś żąda okupu, nie wiem jak to określić, ponieważ ta osoba nie zgodzi się opuścić mieszkania inaczej. Zgłosiłem to policji, ale zostaliśmy odesłani i mam wrażenie, że jest to jakiś nielegalny system, próba wyłudzenia pieniędzy ode mnie.

Warto wiedzieć: Prime MMA kto jest właścicielem? – Kiedy powstała federacja

To nie dotyczy pieniędzy, lecz kwestii praworządności i zasad. Jeśli ja ustąpię, a policja nie podejmie żadnych działań, oznacza to, że ta osoba lub grupa będzie kontynuować swoje działania – dodaje właściciel apartamentu – Wojciech Wilczak.

Źródło foto: fot. screenshot X, Intargram / Tom Chic
Źródło: X, własne

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *