Co dalej z Nikitą i Magicalem Powrót pary pod zasięgi
  • 13 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

Internet obiegają dość niepokojące i trudne do zrozumienia wymiany zdań między uczestnikami uniwersum Magicala. Nikita znika, a jej nowy chłopak, a raczej narzeczony Camerboy publikuje oświadczenie, w którym wyjaśnia, że nie ma z Nikitą kontaktu. Z drugiej strony kamerzysta i nowy partner Alokin zapewnia, że nie ma szans na ponowne połączenie Nikity i Daniela Magicala. Kontrowersyjny patostreamer z Urzędniczej 2 nie może już puszczać swoich wyczynów na wizji, gdyż ma sądowy zakaz streamowania.

Dlatego jego oświadczenia internetowe są krótkie i dość ogólne. Pokazuje w internecie trudne do zdefiniowania zdjęcia. Przykładem jest fotografia męskiej i damskiej nogi w wannie wraz z podpisem:  „Stara miłość nie rdzewieje”. To krótkie oświadczenie rozpętało w sieci nową burzę komentarzy i podejrzeń. Wszyscy zastanawiają się, o jaką miłość chodziło Magicalowi. W pierwszym momencie przychodzi na myśl oczywiście Nikita, po której Daniel długo rozpaczał i jak widać do dziś nie może się pozbierać.

Magical chce powrotu Nikity a ona sama milczy, co dalej z kontrowersyjną parą?

Po serii wpisów internetowych opublikowanych przez Daniela Magicala jego fani są w konsternacji. Czyżby Magiczny chciał powrotu dziewczyny, o której jeszcze niedawno wypowiadał się bardzo negatywnie? Może po walce w oktagonie, jaka rozegrała się między Alokin a Gohą, relacje obu pań uległy resetowi i czeka ich nowe otwarcie?

Czytaj więcej: Kim jest patoinfluencer? – Patoinfluencerzy w Polsce – przykłady i analiza

Wielu komentatorów zastanawia się, czy cały szum medialny wokół Nikity, Magicala i Camerboya to akcja obliczona pod publiczkę, by „lepiej się klikało”? wiadomo, że Magical mający zakaz produkowania patologicznych treści w internecie, szuka teraz dodatkowych źródeł dochodu. Sprawa z Nikitą wydaje się być nie do końca jasna i na pewno, jak sam napisał „stara miłość nie rdzewieje”.

Nikita znika po raz kolejny, jak w tym wszystkim odnajduje się Camerboy

O zniknięciu Nikity powiadomił świat mediów sam narzeczony zbuntowanej nastolatki, czyli Camerboy. Jeszcze niedawno internet zalewały ich wspólne zdjęcia i krótkie filmiki ze wspólnego śpiewania. Camerboy grał na gitarze, a Nikita prezentowała swoje umiejętności wokalne. Sam Camerboy oświadczył, że Nikita pojechała do Warszawy, ale nie wieży w to, że miałaby się spotkać z Magicalem.

Warto wiedzieć: Jak usunąć konto na YouTube? – Krok po Kroku

Z kolei Daniel z Urzędniczej tylko podgrzewa atmosferę publikując zagadkowe oświadczenia. Wszyscy, którzy śledzili dramę Magicali wiedzą, że Daniel bardzo przeżył ucieczkę Nikity i w konsekwencji rozstanie z dziewczyną.

Czy potwierdzi się diagnoza Najlepszej Polskiej Dziennikarki o Nikicie?

Czy Camerboy podzieli los Magicala? W końcu Nikita wytrzymała na Urzędniczej zaledwie kilka miesięcy i w tym samym czasie szykowała się do przejścia do innego zespołu, czyli Ferrariego i jego ekipy. Camerboy niedawno tłumaczył, jak bardzo kocha Nikitę i że ich związek powoli kiełkuje.

Warto wiedzieć: Ile kosztuje kapibara? Cena zakupu i utrzymania

Jeśli jednak potwierdzą się diagnozy Najlepszej Polskiej Dziennikarki, z którą Nikita stoczyła jedną z walk, to dziewczyna Magicala jest osobą na tyle pogubioną w życiu, że wszystkiego można się po niej spodziewać.

Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube / AlfaMedia
Źródło: X, własne

Tags:

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *