Czym zajmuje się Boxdel po aferze Pandora Gate
  • 11 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

Obecnie na polskim Youtube jest głośno o Marcinie Dubielu, Sylwestrze Wardędze oraz o Stuu czy o Boxdelu. Dziś właśnie poruszymy temat tego ostatniego influencera i youtubera, który także sporo stracił po ukazaniu się Pandora Gate.

Czym zajmuje się Boxdel po aferze Pandora Gate?

Boxdel dość mocno przeżył film Sylwestra Wardęgi i sporo stracił z dotychczasowego życia. Między innymi został wyrzucony z federacji Fame MMA oraz odwróciło się od niego sporo znanych ludzi takich jak Wojtek Gola, który był jego długoletnim przyjacielem. Obecnie Boxdel przeprowadził się do Ambasady Goats, w którym były tworzone epickie imprezy.

W trakcie mieszkania w ambasadzie wymyślił nowy sposób na swoje życie i zaczął tworzyć w Internecie „Aferki”. Dodatkowo też tworzy praktycznie codziennie cykl różnych wywiadów, między innymi jeden z ostatnich wywiadów dotyczy Dubiela. Dzięki tego rodzaju filmikom Boxdel powoli wraca do wirtualnego świata.

Czytaj więcej: Wardęga Dubiel Boxdel – Pandora Gate – nowe fakty

Dubiel kopiuje Boxdela? – co na to myśli sam Boxdel?

Boxdel wspomina, że inny influencer proponuje mu to, aby pozwał Dubiela, bo mają podobny content i filmy Dubiela źle wpływają na dobre imię Boxdela. W wywiadzie na kanale Boomersfamily Boxdel mówi, „że Dubiel musiałby robić naprawdę turbopoprawne filmy.. nie ma tam miejsca na błąd” A na razie Boxdelowi, nie przeszkadza obecna twórczość Dubiela i radzi mu, żeby zmienił swoje zachowanie oraz radzi mu, by na przykład przeprosił m.in. Sukanek, ale dodaje, że to mogłoby w tej sytuacji niewiele pomóc. 

Zobacz również: Jak się odkleiłem? – kolejny film Marcina Dubiela o Pandora Gate

Boxdel w trakcie wywiadu podkreśla, że nie chce żadnych giftów od widzów, bo przyznaje się, że źle robił różne rzeczy w młodości i musi ponieść konsekwencje. Na samym końcu wywiadu zmieniają temat Dubiela i opowiada o tym, że UOiKiK zajął się skargami dotyczącymi jakości transmisji gali federacji Clout MMA. (do tej pory wpłyneło 170 skarg).

Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube / Boxdel
Źródło: X, własne

Tags:

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *