Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube
  • 10 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

Wardęga, Boxdel i Dubiel to czołowe nazwiska, które są obecnie znane już nie tylko w świecie internetowym, ale także w całej Polsce. PandoraGate, którą zapoczątkował Sylwester Wardęga, a później dołączył do niego między innymi Konospkyy dalej trwa i odkrywane są kolejne fakty. 

Dubiel wydał nowe oświadczenie

W najnowszym filmie Marcin Dubiel zmienił nieco swój pogląd na całą sprawę i stwierdził, że po opublikowaniu PandoraGate zachowywał się chaotycznie, co znów wpłynęło niekorzystnie na jego już nadszarpnięty wizerunek i jak sam przyznaje, stał się nawet memem. W filmie „Jak się odkleiłem?” Dubiel porusza także wątek swojej młodzieńczej głupoty oraz tego, że nie umiał się zachowywać w różnych sytuacjach i podejmował nie do końca dobre decyzje. Marcin Dubiel przyznaje, że przesłał wszystkie przydatne materiały Policji i czeka na dalszy rozwój sytuacji. 

Czytaj więcej: Największa afera youtuberów w Polsce – Pandora Gate

Youtuber przyznaje także, że ma dość chowania się w domu i chce zacząć żyć od nowa i odcina się od tego, co było do tej pory „Pora wyciągnąć wnioski i ruszyć dalej”. 

W międzyczasie Dubiel także twierdzi, że wszystko, co robił w swoim życiu, jest przez jego trudne dzieciństwo, rozwód rodziców oraz to, że cały czas szukał u wszystkich atencji i chciał być przez każdego lubiany.

W puencie swojego filmu Youtuber mówi, że „ Biorę na klatę to, że często zachowywałem się jak głupek i .. zaczynam nowy rozdział” Dobrze jest podkreślić, że film ten w ciągu jednego obejrzało już 282 tysięcy ludzi, jest numerem 1 na karcie i ma aż 2501 komentarzy oraz 6,2 tysięcy lajków.

Co Wardęga sądzi o nowym filmie Dubiela?

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Sylwestra Wardęgi, gdyż on także puścił na serwer Youtube film, w którym komentuje materiał Marcina Dubiela „Jak się odkleiłem?”. Co ważne, to Wardęga pochwalił Marcina Dubiela za to, że nie kasuje żadnych komentarzy pod swoim filmem, bo między innymi Boxdel zaczął usuwać negatywne komentarze. 

Wardęga mówi, że Dubiel najpierw w odpowiedzi na PandoraGate zaatakował  jego (Wardęgę) i Konopskiego i twierdzi, że to był jego błąd, ale ten najnowszy film, jest w dużo lepszym tonie. Wardęga wspomina także o tym, że Marcin próbował różnych chwytów, aby ratować swój wizerunek i między innymi dlatego też wcześniej dodał film, w którym się rozpłakał, co jednak przyniosło odwrotny skutek.

Warto wiedzieć: Kim jest Klocuch? Podsumowanie informacji Wykop

Wardęga wspomina w trakcie swojego filmu również to, że Marcin Dubiel wrzucił w 2016 dość dwuznaczne życzenia urodzinowe dla Stuu „ Także ten.. Wszystkiego najlepszego lamusie 😀 hajsu, subów, hot dwunastek i czego tylko chcesz. Kto się przyłącza do życzeń?”   Na samym końcu Sylwester Wardęga mówi, że ten film, który Dubiel opublikował, jest o wiele lepszy od tego, który wpuścił na samym początku.

Film z odpowiedzią Wardęgi na Dubiela został opublikowany na kanale Konopskyy i ma już 59 tysięcy wyświetleń, 100 komentarzy oraz 345 lajków.

Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube
Źródło: X, własne

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *