“Nasz Karawaning” wrażenia z rozkopanego Poznania
  • 14 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

“Nasz Karawaning” to kanał prowadzony przez znanych podróżników, którzy tym razem postanowili ze swoją przyczepą i kamerą odwiedzić Poznań. Stolica Wielkopolski (jak już wiele osób się o tym przekonało) od wielu miesięcy jest wielką, rozkopaną dziurą. Teraz podróżnicy postanowili podzielić się wrażeniami z wizyty w tym mieście. Czy ich filmik napawa optymizmem, że w końcu w Poznaniu będzie pięknie?

  1. “Opowieść śródecka z trębaczem na dachu i kotem w tle”, czyli początek podróży
  2. “Rogal świętomarciński zaliczony, bardzo dobry, kawka też pyszna”

“Opowieść śródecka z trębaczem na dachu i kotem w tle”, czyli początek podróży

„Nasz Karawaning” zaczął od Śródki, gdzie można znaleźć jeden z najsłynniejszych murali, który zawsze jest w stanie zachwycić każdego turystę. W końcu wykonany jest na jednej z kamienic i przyćmiewa swoją wielkością oraz pięknem. Ze Śródki bardzo blisko do Rynku, więc i tam youtuberzy postanowili zawitać.

Zobacz również: Co to są emotikony i emoji? Co oznaczają najpopularniejsze?

Ich wizyta zakończyła się bardzo szybko, bo rynek w chwili obecnej nie ma nic ciekawego do zaoferowania oprócz hałasu i wielkiego kurzu. Jak można więc wyobrazić sobie wypicie zwykłej kawy w takim miejscu? Lepiej stąd uciekać mając nadzieję, że sytuacja w tej części Poznania w przyszłości się poprawi.

“Rogal świętomarciński zaliczony, bardzo dobry, kawka też pyszna”

Będąc w Poznaniu „Nasz Karawaning” nie mógł odmówić sobie zjedzenia jednego z najważniejszych przysmaków poznańskich – rogala świętomarcińskiego. To właśnie on był w stanie poprawić nieco odczucia podróżującej pary, która przyznała, że jest on bardzo dobry. Potem udało im się dotrzeć na kilka innych ulic, jakie można znaleźć w centrum miasta, m.in. Półwiejską i Stary Browar.

Czytaj więcej: Zarobki ratownika medycznego – Ile zarabia ratownik medyczny w Polsce?

Ich wizyta nie trwała długo, ale podróżnicy doszli do wniosku, że Poznań ma swój potencjał. Na razie jednak jest on przykryty ogromną ilością kurzu oraz brudu, jakie wynikają z prowadzonych prac remontowych. Pozostaje mieć nadzieję, że ich kolejna podróż do Poznania będzie bardziej szczęśliwa i przyniesie lepsze wrażenia z pobytu.

Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube / Nasz Karawaning
Źródło: X, własne

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *