• 10 listopada, 2023
  • Marcel
  • 0

Mortalcio to jedna z najpopularniejszych postaci na polskim YouTube. Na swoim kanale ma on blisko 1,5 miliona subskrybentów, a świeżo opublikowany przez niego odcinek ma potencjał, aby zdobyć ogromne wyświetlenia. 

„Kto ostatni wyjdzie z tajemniczego biura ekipy?” – nowy odcinek Mortalcia

„Kto ostatni wyjdzie z tajemniczego biura ekipy” to nic innego jak rywalizacja między uczestnikami, która polegała chociażby na poszukiwaniu puszki z kawą marki GBS. Osoby biorące udział w tej zabawie rywalizowały o nagrodę pieniężną, którą było tysiąc złotych. W gronie osób walczących o prestiżową nagrodę był chociażby Michu czy Dominik.

Głównym celem tego materiału była promocja wcześniej wspomnianej kawy, która właśnie pojawia się w sieci sklepów Dino. Puszki z kawami były ukryte po całym mieszkaniu, dzięki czemu ich poszukiwanie było bardzo interesujące. Oprócz szukania kawy uczestnicy zabawy mieli także za zadanie zrobić jak najciekawsze zdjęcia, które później wzajemnie oceniali. 

Czytaj więcej: Ile zarabiają freak fighterzy?

Co jeszcze wydarzyło się w odcinku Mortalcia?

Bardzo ważnym elementem odcinka Mortalcia były także szeroko pojęte wyzwania. Jednym z nich było układanie jak najwyższej wieży z puszek kawy GBS. Pod koniec odcinka uczestnicy rywalizacji losowali także koperty, które mogły ich wyeliminować z dalszej rozgrywki. Cała zabawa była niezwykle emocjonująca i do ostatniej chwili trzymała w napięciu. Wyzwania, w których brali udział uczestnicy konkursu, dostarczyły całej masy śmiechu, a rywalizacja o gotówkę sprawiała, że między osobami biorącymi udział w odcinku dochodziło do wielu ciekawych utarczek.

Warto wiedzieć: Ile kosztuje kapibara? Cena zakupu i utrzymania

W ostatniej fazie odcinka o nagrodę pieniężną rywalizowali ze sobą Michu oraz Kinia, a ich potyczki z pewnością przyniosą internautom sporo uśmiechu. Popularność tego odcinka wynika w dużej mierze z tego, że Mortalcio miał długą przerwę od nagrywania. Jego fani na kolejny materiał musieli czekać bowiem aż trzy tygodnie. Odcinek ten okazał się jednak na tyle dobry, że z pewnością zrekompensował relatywnie długi czas oczekiwania. 

Źródło foto: fot. screenshot X, YouTube / Mortalcio
Źródło: X, własne

Tags:

Marcel

Specjalizuje się w tworzeniu newsów związanych z polskimi influencerami, analizując ich działania, wpływ na media społecznościowe oraz ich wkład w kulturę popularną. Wykorzystuje swoje umiejętności pisarskie do przekazywania czytelnikom jasnych, rzetelnych i aktualnych informacji o działaniach polskich influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *